جی پی اس دوچرخه Garmin Edge 200

جی پی اس دوچرخه گارمین Edge200

جی پی اس دوچرخه Garmin Edge 200

کامپیوتر جی پی اس دار دوچرخه با قابلیت استفاده آسان از آن
پیگیری زمان، مسافت، سرعت و موقعیت جی پی اس
مسابقه با دوچرخه سواری های قبلی خود و یا با دوچرخه سواری های دیگران
عالی برای دوچرخه سواری روزانه، تمرینات ورزشی یا تور دوچرخه سواری
 
ایجاد زندگی جدید برای هر دوچرخه سوار با Edge 200. این کامپیوتر دوچرخه جی پی اس دار، زمان، مسافت، سرعت، موقعیت و کالری مصرفی را پیگیری می کند. Edge 200 برای تمرین دوچرخه سواری، دوچرخه سواری روزانه و دوچرخه سواری در تور ورزشی و هر ماجراجویی که می خواهید به Garmin Connect ارسال کنید، ایده آل است.
 
استفاده آسان
ما می دانیم که شما دوست دارید که از خانه خارج شوید و بدون نق زدن به چرخ دنده و الکتریسیته، رکاب بزنید، بنابراین ما Edge 200 را با امکان استفاده بسیار آسان از آن ساختیم. به هیچ تنظیمی نیاز نیست – فقط آن را روی پایه بگذارید و  آماده رفتن به گردش شوید. شما حتی می توانید از آن روی دوچرخه های دو یا چند نفره استفاده کنید.
 
دارای جی پی اس
Edge 200 دارای گیرنده فوق العاده حساس جی پی اس با ویژگی ماهواره پیش بینی کننده HotFix برای محاسبه سریعتر موقعیت شماست. به این معنی که، وقتی که شما از خانه خارج می شوید، ماهواره ها را بسرعت پیدا می کند و به دوچرخه ارسال می کند. همچنین در صورت شروع حرکت و شروع به کار نکردن تایمر، به شما هشدار می دهد. Edge 200 دارای ویژگی توقف کوتاه (مکث) خودکار است، بنابراین وقتی شما حرکت نمی کنید، تایمر نیز متوقف می شود، سپس هنگامی که شما مجددا شروع به حرکت و رکاب زدن می کنید، تایمر دوباره بطور خودکار شروع به کار می کند. شما همچنین می توانید هشدارهایی را برای مسافت، زمان یا کالری بگذارید تا رسیدن شما به هدف هایتان بسیار راحت تر و لذت بخش تر شود.
 
چقدر و با چه سرعتی
اگر شما برای سرگرمی، بدن سازی (فیتنس) یا رسیدن به مرزهای تعریف شده در مسابقات ورزشی دوچرخه سواری می کنید، در هر حال شما دوست دارید ببینید که چقدر و با چه سرعتی دوچرخه سواری کرده اید. داشتن این اطلاعات در نوک انگشتانتان، در شما انگیزه و اشتیاق ادامه رکاب زنی را ایجاد می کند. Edge 200 اطلاعات دوچرخه سواری را حداکثر تا 130 ساعت ذخیره می کند و فعالیت های ورزشی شما را طبقه بندی می کند، بنابراین شما می توانید بسرعت، آخرین، طولانی ترین و یا سریعترین دوچرخه سواری انجام شده خود را ببینید.
 
رقابت من
Edge 200 کمک می کند تا با مسابقه دادن، زندگی جدیدی به مسیرهای دوچرخه سواری بدهید، ویژگی ای که به شما امکان می دهد تا با زمان های قبلی دوچرخه سواری خود رقابت کنید. نمایشگر دیجیتالی دوچرخه، سرعت مربوط به دوچرخه سواری انجام شده با پیش بینی مسافت پیش رو و مسافت طی شده را به شما نشان می دهد. همچنین شما می توانید برای رقابت مجازی با دوچرخه سواری های انجام شده توسط سایر کاربران، آنها را از Garmin Connect دانلود کنید.
 
Garmin Connect
به شبکه جهانی دوچرخه سواران و علاقمندان فعالیت های ورزشی در فضای باز در Garmin Connect  بپیوندید. وقتی دوچرخه سواری خود را انجام دادید، اطلاعات آن را آپلود کنید تا مسیری را که طی کرده اید روی نقشه ببینید و آن را تجزیه و تحلیل کنید. از ویژگی ایجاد مسابقه جدید Garmin Connect برای برنامه ریزی یک دوچرخه سواری جدید یا تبدیل یک فعالیت ورزشی قبلی به یک مسابقه استفاده کنید.
جی پی اس دوچرخه گارمین Edge 200