پ. اسفند ۸ام, ۱۳۹۸

ایران گارمین

ساعت گارمین * جی پی اس گارمین * دوربین گارمین * نقشه گارمین * راهنمای فارسی جی پی اس گارمین * لوازم جانبی گارمین

جی پی اس گارمین eTrex Touch 35

۱ min read
– صفحه نمایش خازنی رنگی و لمسی 2.6 اینچی – قطب نمای سه محوره با در نظر گرفتن شیب دستگاه و ارتفاع سنج بارومتریک – استفاده از ماهواره های جی پی اس و گلوناس برای موقعیت یابی سریعتر – 250000 ژئوکاشه از قبل بارگذاری شده از سایت Geocaching.com – چهار گیگابایت حافظه داخلی برای داشتن نقشه های بیشتر 
eTrex Touch 35

eTrex Touch 35

جی پی اس گارمین eTrex Touch 35

جی پی اس دستی دارای صفحه نمایش لمسی رنگی با گیرندگی ماهواره های جی پی اس و گلوناس، دارای قطب نمای سه محوره و ارتفاع سنج بارومتریک 

جی پی اس گارمین eTrex Touch 35

جی پی اس گارمین eTrex Touch 35

– صفحه نمایش خازنی رنگی و لمسی 2.6 اینچی 
– قطب نمای سه محوره با در نظر گرفتن شیب دستگاه و ارتفاع سنج بارومتریک 
– استفاده از ماهواره های جی پی اس و گلوناس برای موقعیت یابی سریعتر 
– 250000 ژئوکاشه از قبل بارگذاری شده از سایت Geocaching.com 
– چهار گیگابایت حافظه داخلی برای داشتن نقشه های بیشتر 

جی پی اس دستی  جمع و جور، مستحکم و قابل اعتماد با صفحه نمایش لمسی رنگی، دارای ویژگی های ماهواره های جی پی اس و گلوناس، ارتفاع سنج بارومتریک و قطب نمای الکترونیکی سه محوره با جبران شیب، اتصال بی سیم، نقشه های ژئوکاشه بارگذاری شده روی جی پی اس و حافظه بزرگتر برای به همراه داشتن نقشه های بیشتر.

 

eTrex Touch 35

eTrex Touch 35

مشاهده راه
جی پی اس گارمین اترکس تاچ 35 دارای صفحه نمایش رنگی و لمسی 2.6 اینچی است که به راحتی در زیر نور خورشید قابل مشاهده است و شما به نقشه پایه جهان  بصورت نمای برجسته و سایه دار روی آن دسترسی دارید. بدنه جی پی اس eTrex Touch 35 مستحکم و غیر قابل نفوذ در برابر آب ساخته شده تا نقشه های حیاتی روی دستگاه را بصورت امن نگهدارد و اطلاعات را پیگیری کند، بدون در نظر گرفتن محیطی که در آن قرار می گیرید، جی پی اس در برابر نفوذ گرد و غبار، خاک، رطوبت و آب مقاوم است.

ابزارهای جدید برای سفر شما
جی پی اس گارمین eTrex Touch 35 دارای قطب نمای الکترونیکی سه محوره با جبران شیب است که مسیر پیش رو را حتی زمانی که ایستاده اید، و آن را افقی نگرفته اید، به شما نشان می دهد. همچنین جی پی اس دارای ارتفاع سنج بارومتریک است که می توانید تغییرات فشار هوا  و ارتفاع صحیح را بصورت دقیق پیگیری کرده و از آن استفاده کنید. مشاهده نمودار فشار بارومتریک در طول زمان، می تواند به شما کمک کند تا از تغییرات شرایط آب و هوایی آگاه شوید.

به هر جایی بروید
مجموعه ای از پایه های سازگار با جی پی اس گارمین eTrex Touch 35 برای استفاده روی ماشین های کاروان، دوچرخه ها، قایق ها طراحی شده تا بتوانید این جی پی اس را بصورت دستی و یا روی اتومبیل استفاده نمائید. نقشه گارمین ایران برای راهنمای گردش به گردش در جهت ها را می توانید با پایه مناسب برای خودرو و یا پایه مقاوم برای موتورسیکلت و ماشین کاروان استفاده کنید. هر جایی را که فکر می کنید می توانید می شود از جی پی اس اترکس استفاده کرد، برای آن نقشه و پایه مناسب وجود دارد.

 

جی پی اس گارمین اترکس 35 لمسی

جی پی اس گارمین اترکس 35 لمسی

جهانی شدن
جی پی اس اترکس تاچ 35 بصورت همزمان از ماهواره های جی پی اس و گلوناس پشتیبانی می کند. استفاده از ماهواره گلوناس که توسط فدراسیون روسیه توسعه یافته، برای یک موقعیت “قفل شده روی آن” باعث می گردد تا موقعیت بطور متوسط حدود 20 درصد سریعتر نسبت به زمانی که فقط از ماهواره جی پی اس استفاده می شود، موقعیت یابی گردد. استفاده از هر دو ماهواره جی پی اس و گلوناس به معنی توانایی موقعیت یابی با 24 ماهواره بیشتر نسبت به فقط استفاده از جی پی اس است.

افزودن نقشه ها
جی پی اس اترکس تاچ 35، با استفاده از خشاب میکرو اس دی و 4 گیگابایت حافظه داخلی، به شما امکان بارگذاری نقشه های توپوگرافی ایران و نقشه های دریایی خلیج فارس و دریای کاسپین و نقشه شهری ایران که شما را در هر پیچ مسیر راهنمایی می کند، می دهد. جی پی اس گارمین اترکس تاچ 35 از تصاویر ماهواره ای BirdsEye پشتیبانی می کند (نیاز به ثبت نام دارد) که به شما این امکان را می دهد تا تصاویر ماهواره ای را روی دستگاه جی پی اس بریزید و آن را با نقشه ها بصورت یکپارچه مشاهده کنید.

وصل بودن
جی پی اس گارمین اترکس تاچ 35 به شما این امکان را می دهد تا نقاط مسیر (waypoints)، مسیرها (tracks) و مسیرهای طی شده (routes) و ژئوکاشه ها را بصورت بی سیم با سایر وسایل سازگار گارمین مورد به مورد به اشتراک بگذارید. ویژگی آگاه کننده های هوشمند به این معنی است که شما هیچ گاه و تا زمانی که ارتباط را قطع نکنید، پیام های متنی، ایمیل ها و سایر آگاه سازهای سازگار با تلفن هوشمند تان* را از دست نمی دهید. 
از جی پی اس eTrex Touch 35 می توانید بعنوان کنترل دوربین های ماجراجویی گارمین VIRB Elite، VIRB X و VIRB XE استفاده کنید.

ارتباط مطمئن و دائمی
جی پی اس فوق العاده حساس با دریافت ماهواره های جی پی اس و گلوناس، گیرنده فعال WAAS و ماهواره پیش بینی کننده HotFix، باعث می شوند تا جی پی اس گارمین eTrex Touch 35 موقعیت شما را سریع و دقیق بدست بیاورد، حتی اگر شما در دل جنگل های انبوه و یا دره های عمیق باشید.

سرگرم شدن
جی پی اس گارمین eTrex Touch 35 دارای 250000 نقشه ژئوکاشه از قبل بارگذاری شده از سایت Geocaching.com است، که نه تنها کمک به حفظ محیط زیست است بلکه بهره وری از زمان تان را نیز بهبود می بخشد.
اترکس تاچ 35 اطلاعات کلیدی را شامل موقعیت، نوع زمین، سختی مسیر، تذکر ها و توضیحات، نمایش داده و ذخیره می کند و به این صورت نیازی به وارد کردن دستی جهت و نقشه کاغذی ندارید. خیلی ساده فایل های GPX را روی جی پی اس آپلود کنید و به شکار ژئوکاشه ها بروید.

برنامه ریزی برای سفر بعدی
ماجراجویی بعدی خود را با BaseCamp (بیس کمپ) برنامه ریزی کنید، این نرم افزار به شما امکان سازماندهی نقشه ها، نقاط مسیر، مسیرها و مسیرهای طی شده (ترک ها) را می دهد. این نرم افزار رایگان برنامه ریزی سفر، حتی به شما امکان ایجاد Garmin Adventures (ماجراجویی های گارمین) را می دهد که می توانید آنها را با دوستان، افراد خانواده یا سایر افراد جستجوگر به اشتراک بگذارید. بیس کمپ (BaseCamp) اطلاعات نقشه های توپوگرافی را بصورت دو بعدی و سه بعدی روی صفحه نمایش کامپیوتر، شامل منحنی های تراز و  پروفایل های ارتفاعی نمایش می دهد. این نرم افزار همچنین می تواند حجم نامحدودی از تصاویر ماهواره ای را هنگامی که عضویت BirdsEye Satellite Imagery را داشته باشید، به جی پی اس منتقل کند.

تلفن باید دارای بلوتوث هوشمند باشد. برای مشاهده وسایل سازگار به Garmin.com/BLE مراجعه کنید*

جی پی اس لمسی گارمین etrex touch 35

جی پی اس لمسی گارمین etrex touch 35

جی پی اس گارمین eTrex Touch 35

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.