ساعت شنا Garmin Swim

ساعت Garmin Swim

ساعت شنا Garmin Swim

ساعت swim = ساعت شنای گارمین
ساعت شنا ، ساعت ویژه شناگران حرفه ای

– ساعت شنای گارمین

ساعت شنای صیقلی، تعداد دورهای شنای شما را پیگیری می کند و کارهای بسیار دیگری را هم انجام می دهد
– ضبط مسافت، سرعت، شمارش ضربه ها و نوع ضربه ها
– آپلود بی سیم به Garmin Connect برای تجزیه و تحلیل آنلاین، ذخیره سازی و به اشتراک گذاشتن
– ابزار اندازه گیری راندمان شنا (Swolf)
– ارائه ویژگی های پیشرفته برای زمان های تنظیم شده و گزارش گیری تمرین ها
– ضد آب تا عمق 50 متری

ساعت Garmin Swim
ساعت Garmin Swim

Garmin Swim، ساعت شنای گارمین است که برای شنا کردن در استخر طراحی شده و مسافت، سرعت، تعداد ضربه ها و … را پیگیری می کند

بند آن را ببندید و شیرجه بزنید
Garmin Swim را از جعبه بیرون بیاورید. فقط طول استخر را به آن بدهید و شنای خود را شروع کنید. سطح صیقلی آن، آب را شکاف می دهد، بنابراین روی سرعت شنای شما تاثیر منفی ندارد. در صورت نیاز، شما براحتی می توانید باتری آن را (هر یک سال یک بار) خودتان عوض کنید و نیازی به ارسال آن به کارخانه نیست، بنابراین همیشه برای شنا کردن آماده است.

روی تمرینات ورزشی خود متمرکز شوید
با ساعت شنای گارمین (Garmin Swim) روی مچ دست تان، می توانید بجای تمرکز بر روی تعداد دفعات طی کردن طول استخر روی تکنیک های شنا تمرکز کنید. ساعت بصورت خودکار نوع حرکت مورد استفاده را می شناسد و طول مسیر، حرکت، مسافت، سرعت و … را پیگیری می کند. همچنین شما می توانید با فشار دادن چند دکمه، گزارش تمرین ها یا وقفه های بین زمان های شروع را بدون نیاز به بررسی مداوم ساعت دراستخر بدست آورید. ساعت حتی امتیازهای *swolf را برای کمک به سنجش راندمان شنای شما محاسبه می کند، که این مورد آن را برای شناگران استقامتی در همه سطوح ایده آل می سازد. بنابراین با رابط کاربری حسی آن که توسط 6 دکمه روی ساعت مورد استفاده قرار می گیرد به آسانی و به سرعت به همه عملکردها دسترسی خواهید داشت.

در حرکت باشید
به اندازه کافی باریک و جالب هست تا آن را بعنوان ساعت روزانه دست تان کنید، ساعت شنای گارمین بعنوان یک یادآور شخصی برای هدف های شما عمل می کند. به شما کمک می کند تا در حرکت و جنب و جوش باشید، در زیر قسمت اعلام ساعت روزانه جمع مسافت طی شده در طول هفته را نشان می دهد. از ویژگی های ساعت دارا بودن ساعت زمانی دوگانه (ساعت دو ناحیه زمانی) و زنگ هشدار است.

تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاشتن  تمرین ها
بعد از انجام تمرین، اطلاعات شنای خود را برای تجزیه و تحلیل رایگان در ™Garmin Connect آپلود کنید. در اینجا شما می توانید  جزئیات متر به متر و جریان تمرین خود را براساس زمان پیگیری کنید. همچنین شما می توانید اطلاعات تمرین های خود را با مربیان، رفقا، دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. توسط تکنولوژی بی سیم ™+ANT و درگاه یو اس بی روی ساعت شنای Garmin Swim اطلاعات تمرینات شما بطور خودکار هنگامی که در محدوده و در نزدیکی کامپیوتر باشید، به کامپیوتر منتقل می شود. Garmin Connect با مکینتاش و ویندوز سازگار است.

SWOLF score = کلمه ترکیبی از دو ورزش گلف و شنا (طی کردن طول استخر با تعداد ضربه ها مانند ورزش گلف) روشی برای محاسبه امتیاز یا اندازه گیری راندمان شما هنگام شنا کردن است، با توجه به محاسبه تعداد حرکت های شما به اضافه زمانی که شما یک طول استخر را طی می کنید. مثال: یک شناگر 25 متر طول استخر را با 8 ضربه طی می کند. امتیاز اسولف (SWOLF score) او چقدر است؟ جواب: 8+25=33 امتیاز اسولف او 33 است.)

swim
ساعت شنا گارمین swim

ساعت شنای گارمین